Matúš Fifik

Narodený: 19. 4. 1993

Zdravím Vás priatelia. Moje meno je Matúš Fifik, ale všetkým som dobre známy pod prezývkou Fafo. V kapele spievam, hrám na gitare a skladám hudbu, niekedy aj text, ale to sa veľmi často nestáva. K hudbe som sa dostal úplnou náhodou, keď som zistil, že máme doma gitaru, ktorú dostal mimochodom môj brat bubeník Marek. Začal som si brnkať a dospelo to až do takého štádia, že som členom Sám Sebou, za čo som veľmi vďačný. Hudbe som podľahol a denno-denne s ňou pracujem, trávim s ňou voľný čas, pomáha mi v ťažkých chvíľach, stala sa mojou drogou a neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Začínal som ako samouk, až v neskoršom veku, pri nástupe na vysokú školu som začal hudbu študovať a spoznávať ju aj z inej stránky. Takže stal sa zo mňa aj pedagóg v odbore učiteľstvo hudobného umenia. Čo sa týka mojich hudobných vzorov, tak tých bolo viac, keďže moje hudobné cítenie sa menilo a stále sa s vekom naďalej mení. Mám rád všetky hudobné žánre, ale najviac som sa v poslednej dobe namotal na pop. Okrem hudby som aj veľkým fanúšikom športu a to predovšetkým futbalu, hokeju a tenisu. Na záver by som chcel poďakovať všetkým, ktorí podporujú kapelu Sám Sebou, lebo bez Vás by sa hudba robiť nedala. Teším sa na ďalší vývoj tohto hudobného projektu, na nové piesne, klipy a samozrejme koncerty.

S pozdravom,

Fafo

  
Róbert Faith

Narodený: 16. 7. 1989

Narodil som sa v Krompachoch. Pochádzam z hudobníckej rodiny, keďže môj starý otec sa venoval hudbe. Od mála som mal veľký záujem o hudbu. Najprv som sa venoval gitare, no v 16-tich rokoch som začal hrávať na basgitare. Okrem hry na gitaru a basgitaru ovládam i akordeón a saxofón. Bol som jedným z iniciátorov založenia kapely, ktorá by hrávala vlastné piesne. Som autorom hudobných stránok piesní. Medzi moje záľuby okrem hudby patria motocykle a snowboarding.

  
Marek Fifik

Narodený: 27. 10. 1994

Narodil som sa v Spišskej Novej Vsi. Pochádzam z hudobníckej rodiny, keďže starý otec, otec i strýko sa venovali hudbe. Najprv som sa začal venovať hre na gitaru, neskôr ma však fascinovala hra na bicie, ktorým sa venujem dodnes. Medzi moje záľuby patria motocykle.